Kontrol Sistemleri – Bireysel Kontrol

KONTROL SISTEMLERI (BIREYSEL KONTROL)

İç Ünite Uzaktan Kumanda İç Ünite Uzaktan Kumanda
Kablosuz FDT RCN-T-36W-E FDK22-56 RCN-K-E
FDTC RCN-TC-24W-ER FDK71 RCN-K71-E
FDE RCN-E-E Diğer RCN-KIT3-E
İç Ünite Uzaktan Kumanda
Kablolu Tüm Modeller RC-E5
RCH-E3

RC-E5 Kablolu Uzaktan Kumanda (Haftalık Zamanlayıcılı) (Opsiyonel) 
RC-E5 kumanda; kullanımı kolay , fonksiyonları, açık ve anlaşılabilir LCD ekranı sayesinde geniş bir çalışma,servis ve bakım teknik bilgilerinin girişine imkan verir. Haftalık zaman ayar fonksiyonu standart bir özellik olarak sağlanmıştır. RC-E5 kablolu kumanda haftalık çalışma programının yapılabildiği ve haftalık zaman ayar fonksiyonunu standart bir özellik olarak kullanıcıya sağlayan bir kumandadır.Kullanıcı bir gün içinde dört farklı zaman diliminde açma/kapama işlemi gerçekleştirebilir.Bakım kontrollerini kolaylaştırmak için saat sayacı
RC-E5 anormal bir durum meydana geldiğinde çalışma verilerini depolar ve hata kodu ile LCD ekran üzerinde gösterir. Ayrıca klimanın ve kompresörün toplam çalışma süresini de gösterir.

Oda sıcaklığı sensörü ile kontrol edilen oda sıcaklığı
Uzaktan kumandanın üst kısmına yerleştirilmiş ısıya duyarlı sensor vardır. Bu düzenek ile oda sıcaklığı sensörünün sıcaklığa duyarlılığı arttırılarak klimanın çalışma kontrol düzeyi arttırılmış olur.

Değişken ayarlı sıcaklık aralıkları
RC-E5 ayarlanan bir sıcaklığın alt ve üst limitlerinin belirlenmesine olanak sağlar. Belli bir sıcaklık aralığı ayarlanmasıyla, aşırı soğutma ve ısıtma engellenerek enerji tasarrufu sağlanır.

RCH-E3 Basit Kablolu Uzaktan Kumanda (Opsiyonel) 
Otel odaları için özel tasarımı ile, AÇMA/KAPAMA , mod , sıcaklık ayarı ve fan hızı gibi asgari özellikteki fonksiyonlar ile sınırlandırılmış kontrol düğmelerine sahip bir kumandadır. Çok basit ve kullanımı kolay bir kumandadır.

16 üniteye kadar
16 iç üniteyi ayrı ayrı kontrol edebilir.Bunun için AIR CON NO düğmesine basılmalıdır.

Otomatik Yeniden Çalışma
Bu fonksiyon, enerji kesintisinden sonra sistemin tekrar çalışmaya başlamasını sağlar.

SC-THB-E3
İç ünite sıcaklık sensörü veya uzaktan kumanda sensörü oda sıcaklığını doğru bir şekilde algılamadığı zaman , veya bireysel kumanda her bir oda için uygulanmayıp merkezi bir kumanda uygulaması yapıldığında SC-THB-E3 sıcaklık sensörü odanın uygun bir yerine monte edilir.

Kablosuz Uzaktan Kumanda
Kablosuz uzaktan kumanda ile kontrol edebilmek için iç ünite panelinin köşesine infrared algılayıcı göz kiti kolayca monte edilebilir.